Producenci
Dostawa i koszty wysyłki

Dostawa i czas realizacji.

Odbiór towaru w wybranym sklepie stacjonarnym – 0,00 zł brutto.

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Pocztą Polską. Użytkownik ma możliwość wyboru sposobu dostarczenia przesyłki w momencie zamawiania towaru.

Za pomocą kuriera firmy UPS:

- w przypadku przedpłaty na rachunek bankowy koszy dostawy wynosi 16,00 zł brutto, (przy zamówieniu do 299,99 zł brutto),
- w przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem) – koszy dostawy wynosi 21,00 zł brutto, (przy   zamówieniu do 299,99 zł brutto).

Za pomocą Poczty Polskiej:

- paczka - koszt dostawy wynosi 13,00 zł brutto (przy zamówieniu do 299,99 zł brutto).

Przy zamówieniu po wyżej kwoty 300 zł przesyłka jest darmowa.

Koszt dostawy towaru w całości pokrywa Klient. Koszty dostawy i ewentualne koszty dodatkowe zostaną wyraźnie wskazane w toku składania zamówienia.

Po otrzymaniu towaru Klient zobowiązany jest do niezwłocznego zbadania stanu przesyłki oraz stanu Towaru, a także dokonania jego oceny pod względem zgodności z zamówieniem, w szczególności uszkodzeń, ilości, koloru, rodzaju. Klient jest uprawniony do odmowy przyjęcia przesyłki. W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki Klient zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie Sprzedawcę. 

Czas oczekiwania.

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy.

Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej przygotowanie do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Czas dostawy.

Paczki na terenie kraju są dostarczane przez firmę kurierską UPS w ciągu deklarowanych 3-4 dni roboczych od dnia wysłania z naszego magazynu.

Możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania zamówienia. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze.

Towar niedostępny.

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Pozostaje liczyć na wznowienie. Niekiedy  pojedyncze egzemplarze mogą zwrócić klienci. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl